Svatební elegance

 

Individuální servis pro nevěsty

Příprava nevěsty je vždy něco výjimečného a pro nás je pocta být těchto příprav součástí. 

Každé nevěstě se snažíme její přípravy co nejvíce zjednodušit. Zkoušku účesu i líčení Vám můžeme nabídnout termín i mimo obvyklou pracovní dobu. Pokud si nevěsta přeje, svatební zkoušku máme vícekrát. V rámci svatebního servisu zajišťujeme svatební účes i svatební líčení.

V den svatby můžeme nabídnout i možnost zůstat na svatbě až do doby focení, jako svatební asistentka. Po celou dobu kontrolujeme vlasy a makeup, pokud přijdou jakékoli okolnosti (slzy, horko), upravíme makeup, vlasy, aby nevěsta byla stále krásná.

Kompletní svatební servis pro nevěstu v den svatby 2000,-.V den svatby je možnost česat/líčit přímo na místě svatby. Pokud je nutností převoz autem, cena 4,- za km. Využití svatební asistentky v den svatby je ohodnoceno dle hodin, cena 400,- za hodinu.

 

Svatební portréty vznikly ve spolupráci s internetovým magazínem "Vše o svatbě". Ne každá  nevěsta touží po honosném výčesu a princeznovských  šatech, ale každá chce vypadat skvěle a upraveně. Na první pohled jednoduché účesy, skrývají  preciznost a nápad. Veškeré účesy vznikly z rukou kadeřnic našeho salonu.

Vlasy: Monika Hrazdilová

Vizáž: Jitka Běťáková

Foto: Lubor Buchta

Modelky: Kristýna Kutálková, Lucie Šolcová

Organizace: Vše o svatbě